Nutricia Medical Shop0 800 50 17 85facebook
Група компаній Нутриція – історія інновацій у харчуванні

Група компаній Нутриція (Nutricia) – лідер у виробництві клінічного харчування в Європі – має багату історію успіху довжиною у 125 років.

Починалася ця історія із невеликої компанії у Нідерландах із виробництва перших у світі дитячих сумішей на основі коров’ячого молока, яка завдяки сумлінній праці та високій якості продукції швидко перетворилася у визнаного експерта у галузі дитячого харчування як на батьківщині, так і широко за її межами.

Прагнучи того, аби не лише здорові люди, а й люди з особливими потребами у їжі мали можливість отримувати якісне та повноцінне харчування, компанія Нутриція протягом усього свого існування приділяла особливу увагу науковим дослідженням різноманітних аспектів харчування та його впливу на здоров’я людини. Одним із результатів цього став запуск ще на початку 20 сторіччя лінійки спеціалізованої продукції для людей, що страждають на діабет та дефіцит йоду. А з відкриттям першого запатентованого наукового відділу у 40-х роках минулого сторіччя в історії компанії розпочався якісно новий етап.

Втілення інновацій у харчування та відповідальний підхід до виробництва власної продукції дозволили Нутриції перетворитися у наступні десятиліття на велику міжнародну групу компаній та розширити асортимент продукції, що вироблялася, включивши до нього як спеціалізоване харчування для дітей з різноманітними порушеннями обміну речовин та харчовою алергією, так і клінічні продукти для дорослих, які відчувають потребу в особливому ентеральному харчуванні (Nutrison® та Nutridrink®). В Україні продукція групи компаній Нутриція доступна з 1997 року.

На сьогоднішній день група компаній Нутриція продовжує дослідницьку діяльність у власних наукових центрах за активної участі лікарів, наукових експертів та дієтологів з усього світу та залишається лідером європейського ринку у галузі виробництва інноваційного спеціалізованого харчування, зокрема для таких галузей медицини, як педіатрія, алергологія, онкологія, інтенсивна терапія, тощо.

Одним із секретів успіху групи компаній Нутриція є впевненість у тому, що оптимально підібране харчування, яке враховує індивідуальні потреби організму та особливості захворювання, – це обов’язкова складова, без якої успішна терапія неможлива. Таке харчування допомагає організму відновлювати сили, необхідні для боротьби із хворобою, а іноді навіть сприяє зникненню негативних симптомів, та є обов’язковою умовою повноцінного відновлення організму.